eTwinning w naszej szkole

Od 2011 roku nasza szkoła bierze udział w programie eTwinning. Działania w ramach tego programu były przedstawiane na stronie English. W 2013 realizowaliśmy m.in projekt Christmas cards. W 2014 r. otrzymaliśmy Europejską Odznakę Jakości za pracę w projekcie "Looking for News". W 2015 r. uczestniczyliśmy w projekcie Celtic traditions along Europe. 

W roku szkolnym 2015/2016 realizujemy projekty:
What's growing in your country? klasa 4a otrzyma nasiona z różnych krajów i będzie uprawiać rośliny. Posadziliśmy nasiona w doniczkach. Dzieci zabrały małe rośliny do domu, aby tam kontynuować uprawę.

To live in the future we need to know the past klasa 5a przeprowadzi wywiady z rodzicami i dziadkami na temat ich szkół

A trip to fairy tale klasa 3a pozna bajki/legendy z różnych krajów.

Oto efekt pracy naszych uczniów
Book titled 'Bunny's house'Read this free book made on StoryJumper
A to link do wspólnej publikacji: produktu finalnego projektu

-A-TRIP-TO-FAIRY-TALE

Say hello to kids from different countries klasa 2a pozna dzieci z innych krajów i będzie uczyłą się jak się z nimi witać, przedstawiać, opowiadać o sobie.
Nagraliśmy film, w którym przywitaliśmy się z dziećmi uczestniczącymi w projekcie. Jest dostępny na stronie projektu po zalogowaniu.

Cultural exchange with PenPals klasa 4a pisze listy do dzieci ze szkoły angielskiejNasz Erasmus+ projekt ICU a Toolbox for Optimal Teaching został również zarejestrowany jako eTwinning projekt

Uwaga!!!

Nie wszystkie informacje na TwinSpace (strona internetowa projektu) są widoczne dla wszystkich. Czasami uczestnicy projektu decydują, że upubliczniają wszystkie informacje, zdjęcia, filmy, prezentacje, a czasami dostępne są po zalogowaniu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz